Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS FeedÜzüntüsüz Yaşayabilme Sanatı – Canlı Sohbet Hattı

| Genel | 9 Nisan 2018

Üzüntüsüz  yaşabilme sanatını  hanginiz  iyi biliyorsunuz?Siz canlı sohbet hattı  kullanıcılarım üzülmeden yaşabilmeyi gerçekten becerebiliyormusunuz  eğer bunu  ciddi anlamda  becerebiliyorsanız sizleri takdir etmek  istiyorum.Peki üzüntüsüz  yaşabilme sanatını  öğrenmek  için neler yapabiliriz?Bakın herşey  bir bakış açısından ibaret eğer siz hayata farklı pencerelerden bakabilmeyi öğrenirseniz hayatta sizlere en mutlu olabilceğiniz anları sunmaya çalışacaktır. Üzüntülerden kurtulamıyor ve sürekli sıkıntıların kıskacında eziliyorsanız, hayata bakış açınızı hemen başkalaştırınız.

Tanıdığım öyle insanlar vardır ki, hayata daima olumsuzluk penceresinden bakarlar. Hep kötüyü, eksiği, bozuğu görürler. Böylece içlerinde, sürekli olumsuzluğu biriktirmiş olurlar.Biriktirdikleri olumsuzluklar ile bir süre  sonunda  baş edememeye başlarlar bu  yüzden olumsuzlarınızı  dışarı vurabilceğiniz alanlarınız da  olsun bunlar size avantaj  sağlayacak  ileriye  dönük mutluluğunuzu katlamaya  yetecektir.Siz  canlı sohbet hattı  kullanıcılarım gereğinden fazla üzülmemeye gayret gösterin bu  sizin en önemli silahınızdır  ve  hayata karşı dik durabilmenizi sağlayacaktır.

Öyle  insanlarla karşılaşıyoruz  ki onlara göre her şey, her zaman kötüdür.  Hayat felaketlere gebedir. İnsanlar gittikçe kötüleşmekte ve insanlıktan çıkmaktadır.Böyle tamamiyle negatif insanların başka şeyler mutluluğa yada hayatın pozitif yönlerine odaklanabilmeleri mümkün müdür?Tabiki de hayır bu tutum sizi hayattan soğutmaktan başka hiç işe yaramayacaktır .

Herkesten ve her şeyden daima kötülük bekleyen bir insanın, huzurlu olması imkansızdır.  Çünkü, ona hiç kimseden zarar gelmese de, içindeki bu kötülük beklentisi ona kötülük olarak yeter de artar.Tam bu noktada  aslında düşünmemiz gereken şeylerden bir  tanesi kötülüklere odaklanırsanız sizn içinizde bir kötülük vardır zaten ve onu yenebilmek adına hiçbir girişimde bulunmamışsınızdır.Siz canlı sohbet hattı kullanıcılarımız hiçbir zaman kötülüğün esiri olmayın onla karşılaşırsanız  mümkün mertebe uzaklaşın ondan.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 • CANLI HEYECANLI

  by on 30 Eylül 2018 - 0 Comments

  Telefon başında heyecanlanacağın aklına gelir miydi? Hemde basit bir sohhbet ile, hiç tanımadığın insanlarla. Mutluluk seni bulsun diye sohbet hattı ayağına...

 • MUTLULUK

  by on 16 Eylül 2018 - 0 Comments

  Herkesin aradığı ama bir türlü bulamadığı kavram. Mutluluğu çokça abartmıyor muyuz? Bizlere getirisi ne? Mutluluğu bulmak için yaptıklarımız daha fazla ötel...

 • YÜREĞİNİ GENİŞLET

  by on 24 Eylül 2018 - 0 Comments

  Çevrende insanlar olsa da yalnız ve mutsuz hissediyorsan, sevgilin veya karın senin için ideal biri olsa da, ailen senin için elinden geleni yapsa da yetmiy...

Kışkırtıcı dialoglar geçirmek istermiisin.Rüya gibi özel anlara tanık olmak üstelik çok kolay.Hazırsan en özel sohbetlere hemen arayarak katılabilirsin.Sohbet hatlarında samimi konuşmalarla karşılıklı değer ilişkisi başlar ve öyle devam eder.Sende en özel anları yaşamak için sohbet hatları hemen ara ve seninle kışkırtıcı sohbet tadında özel anlara tanık ol.Sende hazırsan hemen ara.Tüm operatör servislerinden aramaları gerçekleştire bilirsiniz.Anında arayarak en özel sohbetlere dahil olursunuz.Daha eğlenceli ve bir o kadarda pozitif olan bayanlarla tanışmak için hemen arayın.